Lagintombala Giriş Adresi – Lagin Tombala Şikayet

Bu ismi belki çokça duymuş olabilirsiniz ve reklam çalışmaları ile birlikte Google aramalarında üst sıralarda yer alıyor olabilir ancak gerçekler ile yüzleştiğinizde ne yazık ki ortaya kötü sonuçlar çıkıyor. Güven vermeyen ve insanları mağduru eden amatör bir tombala sitesinden bahsedeceğiz. Sektöre hakim olmayan ve daha da kötüsü sektör hakkında çok fazla bilgi sahibi olmayan bir yönetici ve personel kadrosu ile hareket ediyorlar. En büyük eksiklerinin bu olduğunu düşünüyoruz ve bu açığı kapatmadıkları takdirde üye kaybı yaşamaya devam edeceklerdir.

Lagintombala sitesi henüz sektöre yeni adım atmış amatör bir firmadır ve kısa süre içerisinde çok sayıda insanı mağdur ettiklerini de üzülerek belirtmek isteriz.

Lagintombala’ya Giriş Yapamıyorum!

Var olan şikayetlere baktığımızda en çok bu sorun ile karşı karşıya geliyoruz. Lagintombala güncel adresi şeklinde bir arama yaptığınızda resmi site dışında çok farklı kaynakların olduğunu ve resmi sitenin de zaman zaman erişime kapatıldığını sizler de görebiliyorsunuz. Profesyonel bir firmanın yapmaması gereken şeyleri yapıyorlar ve bu da üye kaybetmelerine neden oluyor.

Lagintombala giriş butonu ile birlikte resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz ancak yakın zamanda bu domain’in de değişeceğini hatırlatmak isteriz.

Dikkatli olmakta fayda var ve bizler de uyarılarımızı yapmaya devam ediyoruz. Bu tür sitelere pata kaptırmak istemiyorsanız eğer sizler de uzak durmalı ve tercihlerinizi de daha profesyonel adreslerden yana yapmalısınız.

Lagintombala Kayıt İşlemleri ve Süreç Hakkında Bilgilendirme

Kullanıcıların büyük bir kısmı Lagintombala kayıt formunun aktif olmadığını ve tüm bilgileri doldurmalarına rağmen site tarafından kabul edilmediklerini dile getiriyorlar. Üye olanlar ise mail alamadıklarını ve şifre bilgilerinin hatalı olduğunu söylüyor ve bu konuda şikayetlerine devam ediyorlar. Az önce de ifade ettiğimiz gibi ne yazık ki amatör bir firma ve eksikleri de bir hayli fazla görünüyor.

Bu eksikleri kapatmak yerine kullanıcılarını engellemeyi tercih eden ve hesapları kapatan bir firmayı bizler de kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Laginbtombala Kullanıcı Şikayetleri

Firma ile ilgili bir araştırma yapmaya kalktığınız takdirde ve Lagintombal şikayet konularına göz attığınızda sayısız kullanıcının mağdur edildiğini sizler de kendi gözleriniz ile görmüş olacaksınız. Kullanıcılar bu adresi kesinlikle tavsiye etmiyor ve daha da önemlisi uzak durmanız adına sizleri de uyarıyorlar.
Hali hazırda bu adresten parasını alamayan binlerce tombala sever var ve şikayetlerin devam ettiğini de görebiliyoruz.

Loginbet Tombala Sitesi Yorumları

Yazımızın başından bu yana sizleri bu adres hakkında uyarmaya çalışıyoruz ve eminiz ki etkili de olduk. Ne yazık ki sektöre herhangi bir katkıda bulunmayan ve tam aksine sektörden alıp götüren amatör bir firma ile karşı karşıyayız. Lisans sahibi olmamasına rağmen yayın hayatına devam ediyor ve insanları mağdur etmekten hiçbir şekilde çekinmiyorlar. Bizim amacımız ise Loginbet yorumları başlığı altında tombala severleri uyarmak ve var olan yorumları da sizinle paylaşabilmektir. Olumsuz düşünceler her geçen gün artarken, site ne yazık ki yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor.

Lagintombala Güvenilir Bir Firma mıdır?

Kesinlikle hayır ve tam aksine güven sorunu yaşatacak öncelikli firmalardan bir tanesidir. Lagintombala güvenilir mi? Şeklinde bir soru yönelttiğiniz takdirde online dünyadaki yorumlar ve kullanıcı değerlendirmeleri de sizlere hayır yanıtını verecektir. Çok fazla eksikleri var ve hiç tereddüt etmeden insanları mağdur etmeye devam ediyorlar. Tüm olumsuz yorum ve şikayetlere rağmen sitenin kapatılmaması ve yayın hayatına devam ediyor olması da üzücü bir durum olarak karşılanıyor. Dikkatli olmanızı ve temkinli davranmanızı rica ediyoruz.

Lagintombala Giriş Adresi – Lagin Tombala Şikayet” hakkında 1 yorum

  1. Lagin tombala, kazandığım oyunun parasını hesabıma aktarmadı. Sitede kazandı olarak görünüyorum ve işlemin onaylandığı yazıyor ancak bakiyem hala aynı. Canlı destek ekibine bağlanıp durumu aktardığımda ise sistemsel bir hata yaşadıklarını söylüyorlar ve neredeyse 6 gündür bu hata devam ediyor. Güvenebileceğim bir firma değil ve tombala oynayacak arkadaşlarımın bu siteden uzak durmalarını tavsiye ediyorum.

Yorumlar kapalı.